SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bägare 6992519
nr 699 2519
Bägare
silver, England, sent 1800-tal
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 30 maj 2011
29/5 11:35:11
30/5 00:03:17
1.100 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.